Gossip Girl RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RolePlay

~x.o.x.o GG.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gossip Girl Blog_

2 posters
YazarMesaj
Gossip Girl~
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl~

Seçim
Şöhret:
Gossip Girl Blog_ Left_bar_bleue1000/1000Gossip Girl Blog_ Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Kariyer:
Gossip Girl Blog_ Left_bar_bleue1000/1000Gossip Girl Blog_ Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Gossip Girl Blog_ Empty
MesajKonu: Gossip Girl Blog_   Gossip Girl Blog_ EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 12:27 pm

Eminim ki hepiniz Gossip Girl'ün aslında kim olduğunu merak ediyorsunuzdur. Herhangi biri olabilirim; biyoloji sınıfınızdaki kız, tartışma grubundaki şu tatlı çocuk, Constance Billard hademesi... Hepiniz kesinlikle bilmek için ölüyorsunuz. Tüm bu Yukarı Doğu Yakası'nın ilginç sırlarını taşıyan gizemli kişi kim olabilir? Evet, ne yazık ki kim olduğumu bulamayacaksınız. Ve benim için ne şans ki, YDY(Yukarı Doğu Yakası) dünyasında dönen her şey hakkında bilgiyi edinebiliyorum. Gossip Girl sizin sadakatiniz sayesinde tüm yeni haberlere sahip. Ben, bizim küçük, biraz ünlü, dünyanın en muhteşem adasının tüm dedikodu, söylenti ve skandallarının bekçisiyim. Sıkıcı haberler için CNN.com'a bakabilirsiniz, ama eğer New York'un genç ve zenginleri dünyamda neler oluyor bilmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Gossip Girl'e hoşgeldiniz.

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Buradan dostlarınızın,düşmanlarınızın,akrabalarınızın veya popüler olan herkesin dedikodularını benimle paylaşabilirsiniz.Burası gizli bahçemiz.Buraya dedikodu yolladığınızda bu aramızda sır kalacak.Kimseyi dedikodulardan mahrum bırakmak istemezsiniz sanırım....

Beni sevdiğinizi biliyorum.Çok çok öptümmm..

~Gossip Girl

And who am I? That's one secret I'll never tell. You know you love me.
xoxo, gossip girl.
*
https://gossipgirlroleplay.yetkin-forum.com
Bendis Reneé Oktavianus
C.Billard III. Sınıf
C.Billard III. Sınıf
Bendis Reneé Oktavianus

Gossip Girl Blog_ Empty
MesajKonu: Geri: Gossip Girl Blog_   Gossip Girl Blog_ EmptySalı Eyl. 07, 2010 2:47 pm

Manhattan'ın kotu kızı Bendis gerı dondu. Dıyolar kı bırakmısım alkolu sıgarayı ve eroını... Ama cok yanılıyorlar. Smile

Gossip Girl Blog_
1 sayfadaki 1 sayfası